alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt

Specjalizacja

Firma ITP International Trade Partner S.C. specjalizuje się w hurtowej oraz detalicznej sprzedaży części zamiennych i materiałów eksploatacyjnych do różnego typu maszyn budowlanych i rolniczych, w szczególności do takich wiodących światowych marek jak JCB, CAT, CASE, NEW HOLLAND, FIAT HITACHI, KOMATSU, VOLVO, MANITOU, JOHN DEERE i innych. ITP S.C. jest nieautoryzowanym dostawcą części i podzespołów do wyżej wymienionych maszyn oraz wielu innych.

Asortyment

Oferujemy bardzo bogaty asortyment części zamiennych i podzespołów do wszystkich modeli maszyn, zarówno części oryginalnych, jak i bardzo wysokiej jakości zamienników w niezwykle konkurencyjnych cenach. Pomimo, iż firma specjalizuje się głównie w marce JCB, posiada licznych dostawców części i podzespołów do pozostałych znanych marek maszyn budowlanych. Firma ITP, w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynkowe, konsekwentnie powiększa swój asortyment części, aby czas dostawy skrócić do minimum i móc klientowi zaproponować poszukiwaną część w jak największej liczbie przypadków – od ręki! Obecnie na magazynie posiadamy ok. 15 000 pozycji i jesteśmy w stanie już w obecnej chwili błyskawicznie zareagować na nagłą awarię naszego klienta!

Obsługa Klienta

Zapewniamy profesjonalną obsługę Klienta, opartą na dużej wiedzy technicznej, wieloletnim doświadczeniu oraz ograniczonym do minimum czasie realizacji zamówień specjalnych. Dzięki energicznemu zespołowi naszego Działu Sprzedaży, nieustannie minimalizujemy czas reakcji/odpowiedzi na wszelkie zapytania ofertowe, gdyż jesteśmy w pełni świadomi jak cenny jest czas w przypadku awarii maszyny w naszej branży. Jeśli zainteresowani są Państwo naszą ofertą, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami, którzy są do Państwa dyspozycji służąc fachową oraz rzetelną informacją.

Oferowany produkt

Wszystkie oferowane przez nas produkty cechuje nie tylko dobra cena, ale również bardzo wysoka jakość, a wiemy że w dzisiejszych czasach nie zawsze te dwie rzeczy idą w parze. Współpracujemy z dostawcami sprawdzonymi od lat, którzy nigdy nas nie zawiedli, a słabszy produkt od razu eliminujemy z naszej oferty, pozostawiając jedynie te starannie wyselekcjonowane oparte o najwyższe standardy produkcyjne i jakościowe.

Gwarancja / Zwrot /Wymiana

Oczywiście, każdy produkt z naszej oferty objęty jest gwarancją, której okres uzależniony jest od rodzaju części czy podzespołu. Pragniemy również podkreślić, iż w przypadku jakiegokolwiek nieporozumienia przy doborze części istnieje możliwość bezproblemowej wymiany bądź zwrotu. Wyjątkiem są części sprowadzane na indywidualne zamówienie klienta, gdzie również my jako Firma nie posiadamy możliwości zwrotu u naszych dostawców.

Współpraca

Ponadto pragniemy nadmienić, iż nasza firma jest nieustannie otwarta na nowych klientów, zarówno krajowych, jak i zagranicznych więc będziemy niezwykle zaszczyceni decyzją o podjęciu współpracy z naszą firmą i na pewno wybór naszej firmy jako dostawcy będzie nieustannie doceniany. Nasi stali klienci, którzy są z nami od lat mają wypracowane niezwykle korzystne warunki handlowe zapewniające najniższe ceny na rynku (indywidualne programy rabatowe), specjalne dodatkowe bonusy lojalnościowe oraz mają zapewnioną profesjonalną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Nigdy nie zostawiamy naszego klienta z jakimkolwiek problemem !

        

     Zapraszamy do współpracy!

 

alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt
alt